« Grįžti

Ką daryti, kad mano svetainę rastų „Google“ paieška?

Pasirinkus interneto adresą ir įkėlus savo turinį, jūsų svetainė paruošta „Google“ ir kitiems paieškos varikliams.

Niekas neįkelia svetainių į „Google“ ar kitus paieškos variklius. Paieškos varikliai patys jas randa ir įdeda į savo paieškos rodykles. Tai vyksta taip: paieškos varikliai reguliariai lanko jiems jau žinomas svetaines ir ieško nuorodų į naujas, dar nežinomas svetaines. Kai jie randa tokią naują svetainę, ji išanalizuojama ir įkeliama į paieškos rodyklę.

Jei norite, kad paieškos varikliai rastų ir užfiksuotų jūsų svetainę, darykite taip:

Praneškite apie savo svetainę paieškos varikliams

Sukūrus savo svetainę, turite pranešti paieškos varikliams, kad ji jau yra. Greičiausiai tai padaryti galite tiesiogiai pateikę savo svetainę paieškos varikliams.

Pranešus apie savo svetainę paieškos varikliams, pastariesiems gali prireikti nuo vienos savaitės iki mėnesio ją rasti ir įtraukti į savo rodyklę. Tai yra normalu. Tačiau net įtraukus svetainę į rodyklę, nėra garantijų, kad „Google“ ar kiti paieškos varikliai nuspręs aukštai ją iškelti paieškos rezultatuose. Bet nesijaudinkite - yra begalė būdų pagerinti paieškos rezultatus jums naudinga linkme.

Jei jau paieškos rodyklėse esančioje svetainėje atsiranda nuoroda į jūsų svetainę, tuomet po kelių dienų ar savaičių jūsų svetainė bus pastebėta ir taip pat įtraukta į rodyklę. Štai kelios vietos, kur galite paskelbti savo nuorodą:

  • anksčiau sukurtos draugų ar partnerių svetainės
  • kitos jūsų svetainės, kurios jau yra įtrauktos į paieškos rodykles
  • jūsų socialinių tinklų profiliai
  • forumai ir diskusijų svetainės

Susijusios temos

« Grįžti