Nuveik triskart daugiau, arba 8 laiko planavimo strategijos

Nuveik triskart daugiau, arba 8 laiko planavimo strategijos

Panika ir pasidavimas. Tai kartais nutinka išvydus milijono ir dar vieno nepabaigto darbo sąrašą ir terminų gniaužtus. Laikas nenumaldomai eina į priekį, kalendorius skaičiuoja dienas, o darbai virsta darbų krūvomis.

Tačiau velnias nėra toks juodas, kokį jie piešia, o laikas, pasirodo, gali eiti ir pagal mūsų taisykles. Tikslų pasiekimo ir streso mažinimo raktas yra laiko planavimas.

Toliau pateikiame 8 būdus, kaip lengvai, greitai ir neskausmingai dirbti protingiau:

Skaityti toliau

6 perdegimo požymiai ir 3 galingos strategijos jį įveikti

6 perdegimo požymiai ir 3 galingos strategijos jį įveikti

Nuo to kenčia daugelis, bet apie tai mažai kalbama. Kartą tai jau nutiko su muziku Renaru Kauperiu, visiškai neseniai tai patyrė ir verslininkas Elonas Muskas. Du trumpi, bet pavojingi žodžiai - perdegimo sindromas.

Perdegimas mūsų laikmečiu vis dažniau paliečia perfekcionistus ir darboholikus, jaunus karjeristus ir ilgamečius verslo ryklius. Žmones, kurie už nugaros jaučia konkurentų kvėpavimą, kuriuos į šonus verčia streso bangos, kurių priekyje dar laukia daugybė darbų, pareigos ir iššūkiai. Skaityk toliau, kodėl atsiranda perdegimas ir kaip laiku jį įveikti.

Perdegimas prisėlina nepastebėtas. Aistra darbui veda link laimėjimų, su laimėjimais tarpsta reputacija bei suaktyvėja varžovai. Paprastai sakoma, jog užkopti į Everestą ar nugalėti Vimbldono turnyre nėra jau taip sunku, sunkiausia – išlaikyti savo pozicijas nuolat ir labai greitai besikeičiančiame pasaulyje. Aukščiau. Toliau. Stipriau. Nesibaigiantys darbų sąrašai ir neįtikėtini terminai. Ilgalaikiu stresu, emociniu spaudimu ir didele atsakomybe grindžiamas kelias link perkaitimo ir žlugimo.

XXI amžiuje, kai dienos informacijos apimtis ir konkurencijos lygis pasiekė dar niekada neregėtas aukštumas, vienas iš vertingiausių ilgalaikių įgūdžių yra sugebėjimas atpažinti perdegimą ir laiku pasirūpinti savimi. Senas posakis byloja, jog norint nugalėti priešą, pirmiausia reikia gerai išmanyti jo ginklus.

Skaityti toliau

7 klaidos, kurių jūsų įmonė negali sau leisti 2019 metais (+ 6 papildomų dividendų, skirtų elektroninei komercijai, tendencijos)

7 klaidos, kurių jūsų įmonė negali sau leisti 2019 metais (+ 6 papildomų dividendų, skirtų elektroninei komercijai, tendencijos)

Metų virsmas yra tas laikas, kai atrodo, jog kiekvienas jaučia poreikį mokyti kaip geriau atrodyti, sveikiau gyventi ir uždirbti daugiau pinigų.

Štai kodėl mes nusprendėme palengvinti jūsų gyvenimą ir sudaryti sąrašą dalykų, kurių TIKRAI NETURĖTUMĖTE DARYTI, jei norite išlaikyti savo verslą, jau nekalbant apie didesnę sėkmę, 2019 metais.

Taigi, tiesiog būtinai išbraukite šias klaidas iš savo naujųjų metų darbų sąrašo – ir jūsų verslas jums už tai padėkos.

Skaityti toliau

Svetainės SEO optimizacija savo jėgomis 5 paprasti SEO metodai

Svetainės SEO optimizacija savo jėgomis 5 paprasti SEO metodai

Sukūrei interneto svetainę, elektroninę parduotuvę ar tinklaraštį? Puiku! Tačiau, kad pasiektum norimą rezultatą, reikės rinkodaros ir kelių optimizacijos darbų.

Šį kartą papasakosime apie SEO, arba Search Engine Optimization. Tai procesas, padedantis Tavo svetainei susidraugauti su Google ir kitomis paieškos platformomis. Tai reiškia, kad platformos supranta, apie ką yra Tavo interneto svetainė, taigi ji sėkmingai parodoma tą akimirką, kai žmonės ieško konkrečių raktažodžių. Gera SEO gali pagerinti Tavo svetainės poziciją Google. Tai, savo ruožtu, gali padėti pritraukti ne tik daugiau lankytojų, bet ir daugiau klientų.

Skamba kaip geras ir reikalingas dalykas, tačiau didelė dalis interneto svetainių savininkų šį procesą ignoruoja. Gali būti, jog tai atrodo per daug sudėtingas ir per daug laiko užimantis procesas, o galbūt kai kurie tiesiog nežino, kas tai yra ir kodėl tai svarbu.
Mes pasidalinsime 5 paprastais ir greitai įgyvendinamais SEO metodais, kurie padės pagerinti Tavo svetainės pasiekiamumą.

Skaityti toliau

Kaip 2018 metais parduoti daugiau: 7 šventinės rinkodaros idėjos (ir dar 15 papildomų idėjų)

Kaip 2018 metais parduoti daugiau: 7 šventinės rinkodaros idėjos (ir dar 15 papildomų idėjų)

Šventinis pirkimo bumas tuojau prasidės, tad reikia atsakyti į vienintelį klausimą:

Ar esate jam pasiruošę?!

Praėjusiais metais pasaulyje pirkėjai išleido 108,15 mlrd. JAV dolerių šventiniams pirkiniams internetu, 14,6 proc. viršydami praėjusiais metais išleistą sumą. Planuojama, kad 2018 metais bus pasiektas naujas pirkinių rekordas, nes vis daugiau žmonių lakstymą po parduotuves iškeičia į dovanų medžioklę internetu.

Bet ar ne per anksti galvoti apie Kalėdas spalį?

Tikrai ne.

Skaityti toliau

5 puslapiai ieškantiems nemokamų kokybiškų nuotraukų

5 puslapiai ieškantiems nemokamų kokybiškų nuotraukų

Mes žinome, koks sunkus, daug laiko užimantis ir kartais net varginantis darbas yra rasti tinkamų nuotraukų savo svetainei ar interneto parduotuvei. Ypač tokių, kurios būtų tinkamos, kokybiškos ir pakankamai stiprios perduoti žinutę ir atkreipti svetainės lankytojo dėmesį. Nekalbėsime apie mažučius baltus žmogeliukus ar labai laimingų šeimų nuotraukas. Tai nėra kelias, kuriuo turėtum eiti.

Gražios ir kokybiškos nuotraukos nemokamai yra retas dalykas, tačiau tai puikus būdas, kaip galima patobulinti svetainės dizainą turint ribotą biudžetą.

Svarbu atsižvelgti į tai, kad pasirinkti paveikslėliai svetainėje atliks keletą svarbių funkcijų. Juos reikėtų rinktis itin atidžiai, nes jie:

  • padeda perduoti lankytojui žinutę;
  • kuria svetainės atmosferą ir kelia emocijas;
  • suteikia dizainui gyvumo;
  • padaro svetainę patrauklią lankytojo akiai;
  • tinkamai išdėstyti, suteikia svetainei tvarkos ir ja tampa paprasčiau naudotis;
  • suteikia patikimumo ir kokybės pojūtį, taigi padeda parduoti produktą.

Google dažnai atrodo geriausias, patogiausias ir pirmasis įrankis nuotraukų paieškai, tačiau mes su tuo ne visai sutinkame – čia galima rasti daug nuotraukų, tačiau jos ne visada būna kokybiškos, o kur dar autorių teisių klausimas – negali žinoti, ar apskritai galima naudoti pasirinktą nuotrauką. Laimė, internete galima rasti daugybę parankesnių puslapių, iš kurių galėsi atsisiųsti gražių ir kokybiškų nuotraukų.

Dažniausiai šios nuotraukų saugyklos už nuotraukos naudojimą taiko tam tikrą mokestį. Tačiau kantriai paieškojus, įmanoma rasti ir svetainių, siūlančių kokybiškus paveikslėlius nemokamai.

Norėdami palengvinti šį procesą, apibendrinome 5 mūsų mėgstamiausius puslapius, kuriuose galėsite rasti puikių kokybiškų nuotraukų savo poreikiamsnemokamai ir nesijaudinti dėl autorių teisių pažeidimo.

Skaityti toliau