« Grįžti

Kaip pagerinti mano svetainės padėtį paieškos rezultatuose?

Svetainės padėties paieškos rezultatuose gerinimas yra ištisas mokslas ir net atskiras verslas, vadinamas SEO. Toliau pateikiame keletą šios srities patarimų.

Svetainės turinys turi būti kokybiškas

Jūsų svetainės turinys turi būti originalus ir kokybiškas bei naudingas lankytojams. Turinys turi būti įdomus ir tinkamai išdėstytas bei pateiktas. Paieškos varikliai sugeba atskirti prastą, pasenusį ar besikartojantį turinį.

Į jūsų svetainę turi vesti kokybiškos nuorodos

Pasirūpinkite, kad kitose su jūsų tema susijusiose svetainėse būtų nuorodos į jūsų svetainę. Kuo daugiau tokių nuorodų kokybiškose kitose svetainėse ves į jūsų svetainę, tuo geriau paieškos varikliai vertins jūsų svetainę. Taip yra todėl, kad paieškos varikliai apie jūsų svetainės populiarumą ir kokybę sprendžia pagal kitose svetainėse esančias jos nuorodas. Paprašykite, kad jūsų parteriai ar draugai įdėtų nuorodas į jūsų svetainę, tačiau tokių nuorodų niekada nepirkite, nes paieškos varikliai tai vertina kaip pažeidimą ir gali skaudžiai nubausti.

Nuolat atnaujinkite svetainės turinį

Lengviausiai tai daryti vedant tinklaraštį ar naujienų skiltį, kuriuose galite skelbti naujienas, dalintis informacija ar patarimais. Jūsų svetainės paieškos pozicija visuomet bus aukštesnė, jei jos turinys bus naujas ir naudingas lankytojams.

Dalyvaukite socialiniuose tinkluose

Jei internautai kalbės apie jus „Twitter“ ar „Facebook“ svetainėse, tuomet turėsite geresnį šansą užimti aukštesnę padėtį „Google“ paieškoje. Kad įsitvirtintumėte socialiniuose tinkluose, aktyviai dalyvaukite jų veikloje. Kuo daugiau sekėjų turėsite, tuo didesnis bus jūsų žinomumas.

Išmokite naudotis paieškos optimizavimo (SEO) galimybėmis

SEO (paieškos optimizavimas) yra kertinis interneto rinkodaros akmuo. Jei norite, kad paieškos varikliai gerai pastebėtų jūsų svetainę, turite perprasti SEO ir naudotis bent jau paprasčiausiais jo įrankiais. „Mozello“ turi visas SEO reikalingas priemones, jums tereikia iš pradžių perprasti SEO principus. Štai kur galite to išmokti:

Jei ir tai atrodo per sunku, samdykite specialistus

Jei interneto rinkodara užsiimsite patys, be abejo, sutaupysite pinigų, nes profesionalios paslaugos brangios, tačiau tam taip pat turite skirti daug laiko ir pastangų. Jei patys nenorite gilintis į SEO subtilybes ar juo užsiimti, galite nusisamdyti interneto rinkodaros paslaugų įmonę ar SEO specialistą.

Susijusios temos

« Grįžti