5 puslapiai ieškantiems nemokamų kokybiškų nuotraukų

Bruno Veberis
5 puslapiai ieškantiems nemokamų kokybiškų nuotraukų

Mes žinome, koks sunkus, daug laiko užimantis ir kartais net varginantis darbas yra rasti tinkamų nuotraukų savo svetainei ar interneto parduotuvei. Ypač tokių, kurios būtų tinkamos, kokybiškos ir pakankamai stiprios perduoti žinutę ir atkreipti svetainės lankytojo dėmesį. Nekalbėsime apie mažučius baltus žmogeliukus ar labai laimingų šeimų nuotraukas. Tai nėra kelias, kuriuo turėtum eiti.

Gražios ir kokybiškos nuotraukos nemokamai yra retas dalykas, tačiau tai puikus būdas, kaip galima patobulinti svetainės dizainą turint ribotą biudžetą.

Svarbu atsižvelgti į tai, kad pasirinkti paveikslėliai svetainėje atliks keletą svarbių funkcijų. Juos reikėtų rinktis itin atidžiai, nes jie:

  • padeda perduoti lankytojui žinutę;
  • kuria svetainės atmosferą ir kelia emocijas;
  • suteikia dizainui gyvumo;
  • padaro svetainę patrauklią lankytojo akiai;
  • tinkamai išdėstyti, suteikia svetainei tvarkos ir ja tampa paprasčiau naudotis;
  • suteikia patikimumo ir kokybės pojūtį, taigi padeda parduoti produktą.

Google dažnai atrodo geriausias, patogiausias ir pirmasis įrankis nuotraukų paieškai, tačiau mes su tuo ne visai sutinkame – čia galima rasti daug nuotraukų, tačiau jos ne visada būna kokybiškos, o kur dar autorių teisių klausimas – negali žinoti, ar apskritai galima naudoti pasirinktą nuotrauką. Laimė, internete galima rasti daugybę parankesnių puslapių, iš kurių galėsi atsisiųsti gražių ir kokybiškų nuotraukų.

Dažniausiai šios nuotraukų saugyklos už nuotraukos naudojimą taiko tam tikrą mokestį. Tačiau kantriai paieškojus, įmanoma rasti ir svetainių, siūlančių kokybiškus paveikslėlius nemokamai.

Norėdami palengvinti šį procesą, apibendrinome 5 mūsų mėgstamiausius puslapius, kuriuose galėsite rasti puikių kokybiškų nuotraukų savo poreikiamsnemokamai ir nesijaudinti dėl autorių teisių pažeidimo.

1. Unsplash

Tai vienas iš šiuo metu populiariausių ir geriausių nemokamų nuotraukų resursų. Atsidarius svetainę, ji primena pažįstamą „Pinterest“ sieną, čia taip rasi patogų paieškos įrankį. Unsplash rasite daugybę įvairių nuotraukų skirtingiems poreikiams. Nuo žadą atimančių gamtos peizažų iki verslo, technologijų, maisto ir kitų temų nuotraukų.

2. Pexels

Dar vienas puikus puslapis, kuriame galėsi peržiūrėti ir pasirinkti daugybę kokybiškų paveikslėlių skirtingomis temomis (technologijos, gamta, maistas ir kt.). Pexels taip pat siūlo paprastą paieškos įrankį, gerokai palengvinsiantį tinkamos nuotraukos paieškas. Pexels siūlo ir trumpus kokybiškus nemokamus vaizdo filmukus, kuriuos rasite čia.

3. Pixabay

Viena iš didžiausių ir populiariausių nuotraukų paieškos svetainių. Pixabay svetainėje rasi ne tik nuotraukų, bet ir trumpų kokybiškų vaizdo įrašų, iliustracijų ir vektorinių paveikslėlių. Svetainėje įdiegta paprasta paieškos sistema, primenanti Google, kuri palengvins paieškos procesą, ypač, jei ieškai ko nors neįprasto. Pavyzdžiui, galima ieškoti tik horizontalių ar tik vertikalių nuotraukų. Taip pat įmanoma paieška pagal dominuojančią spalvą, o prieš atsisiunčiant galima pasirinkti paveikslėlio matmenis.

4. ISO Republic

ISO Republic siūlo didžiulį kokybiškų nuotraukų pasirinkimą, kurį patogu peržiūrėti patogioje svetainėje. Čia taip pat galėsi pasirinkti paveikslėlių kategoriją arba naudotis paieškos įrankiu puslapio viršuje. Svetainėje siūlomi ir trumpi nemokami vaizdo įrašai.

5. Gratisography

Gratisography gerokai skiriasi nuo visų kitų nemokamų nuotraukų svetainių, kurias gali rasti internete. Gratisography rasi įdomių, meniškų ir galbūt net keistų nuotraukų, kurias galėsi panaudoti įdomiems projektams. Vienintelis svetainės trūkumas yra tas, kad čia siūlomų nuotraukų skaičius yra gerokai mažesnis, nei pirmiau minėtuose puslapiuose.

Tikimės, kad šie resursai Tau pravers ir palengvins puikių ir kokybiškų nuotraukų paieškos procesą. Prisimink – kartais tinkamas vaizdas gali pasakyti daugiau, nei tūkstantis žodžių!