Kaip sukurti iš tiesų patrauklų interneto svetainės tekstą?

Kaip sukurti iš tiesų patrauklų interneto svetainės tekstą?

Rašytinis žodis yra išties galinga priemonė ir ypač svarbi kuriant interneto svetainę – jūsų interaktyviąją vizitinę kortelę. Patrauklus tekstas gali privilioti naujų klientų, o netikęs – juos atstumti. Šis straipsnis padės jums pasukti tinkamu keliu ir sukurti lankytojui įdomų turinį.

Kad patiekalas būtų skanus, reikia gerų produktų, o kad interneto svetainės tekstas atliktų savo darbą, reikia kelių svarbių elementų. Tai yra:

  • antraštės,
  • paantraštės,
  • veiksmų imtis kviečiančių mygtukų,
  • produktų / paslaugų ar charakteristikų aprašymų;
  • informacijos apie puslapį.

Tačiau, prieš išsamiau analizuodami šiuos elementus, pamėginkime išsiaiškinti, kas gi yra tas didysis žvėris SEO, arba optimizavimas paieškos sistemoms. Neatsižvelgiant į SEO, neįmanoma sukurti jokios interneto svetainės, nes tai padeda surasti jūsų svetainę ir gerina jos matomumą.

Raktažodžių tyrimas – svarbiausia ir vertingiausia veikla, kuri padės optimizuoti jūsų interneto svetainės paiešką, net jei esate visiškai žalias optimizavimo paieškos sistemų srityje. Naudodami tokias priemones kaip „Google AdWords Keyword Planner“ arba „MOZ Keyword Explorer“, galite suprasti, kurie raktažodžiai yra svarbūs, ir įtraukti juos į savo tekstą.

O dabar, kai jau pasiruošėte raktažodžius, galime pradėti kurti tekstą.

Skaityti toliau

Kaip 2018 metais parduoti daugiau: 7 šventinės rinkodaros idėjos (ir dar 15 papildomų idėjų)

Kaip 2018 metais parduoti daugiau: 7 šventinės rinkodaros idėjos (ir dar 15 papildomų idėjų)

Šventinis pirkimo bumas tuojau prasidės, tad reikia atsakyti į vienintelį klausimą:

Ar esate jam pasiruošę?!

Praėjusiais metais pasaulyje pirkėjai išleido 108,15 mlrd. JAV dolerių šventiniams pirkiniams internetu, 14,6 proc. viršydami praėjusiais metais išleistą sumą. Planuojama, kad 2018 metais bus pasiektas naujas pirkinių rekordas, nes vis daugiau žmonių lakstymą po parduotuves iškeičia į dovanų medžioklę internetu.

Bet ar ne per anksti galvoti apie Kalėdas spalį?

Tikrai ne.

Skaityti toliau