Svetainės SEO optimizacija savo jėgomis 5 paprasti SEO metodai

Svetainės SEO optimizacija savo jėgomis 5 paprasti SEO metodai

Sukūrei interneto svetainę, elektroninę parduotuvę ar tinklaraštį? Puiku! Tačiau, kad pasiektum norimą rezultatą, reikės rinkodaros ir kelių optimizacijos darbų.

Šį kartą papasakosime apie SEO, arba Search Engine Optimization. Tai procesas, padedantis Tavo svetainei susidraugauti su Google ir kitomis paieškos platformomis. Tai reiškia, kad platformos supranta, apie ką yra Tavo interneto svetainė, taigi ji sėkmingai parodoma tą akimirką, kai žmonės ieško konkrečių raktažodžių. Gera SEO gali pagerinti Tavo svetainės poziciją Google. Tai, savo ruožtu, gali padėti pritraukti ne tik daugiau lankytojų, bet ir daugiau klientų.

Skamba kaip geras ir reikalingas dalykas, tačiau didelė dalis interneto svetainių savininkų šį procesą ignoruoja. Gali būti, jog tai atrodo per daug sudėtingas ir per daug laiko užimantis procesas, o galbūt kai kurie tiesiog nežino, kas tai yra ir kodėl tai svarbu.
Mes pasidalinsime 5 paprastais ir greitai įgyvendinamais SEO metodais, kurie padės pagerinti Tavo svetainės pasiekiamumą.

Skaityti toliau

5 puslapiai ieškantiems nemokamų kokybiškų nuotraukų

5 puslapiai ieškantiems nemokamų kokybiškų nuotraukų

Mes žinome, koks sunkus, daug laiko užimantis ir kartais net varginantis darbas yra rasti tinkamų nuotraukų savo svetainei ar interneto parduotuvei. Ypač tokių, kurios būtų tinkamos, kokybiškos ir pakankamai stiprios perduoti žinutę ir atkreipti svetainės lankytojo dėmesį. Nekalbėsime apie mažučius baltus žmogeliukus ar labai laimingų šeimų nuotraukas. Tai nėra kelias, kuriuo turėtum eiti.

Gražios ir kokybiškos nuotraukos nemokamai yra retas dalykas, tačiau tai puikus būdas, kaip galima patobulinti svetainės dizainą turint ribotą biudžetą.

Svarbu atsižvelgti į tai, kad pasirinkti paveikslėliai svetainėje atliks keletą svarbių funkcijų. Juos reikėtų rinktis itin atidžiai, nes jie:

  • padeda perduoti lankytojui žinutę;
  • kuria svetainės atmosferą ir kelia emocijas;
  • suteikia dizainui gyvumo;
  • padaro svetainę patrauklią lankytojo akiai;
  • tinkamai išdėstyti, suteikia svetainei tvarkos ir ja tampa paprasčiau naudotis;
  • suteikia patikimumo ir kokybės pojūtį, taigi padeda parduoti produktą.

Google dažnai atrodo geriausias, patogiausias ir pirmasis įrankis nuotraukų paieškai, tačiau mes su tuo ne visai sutinkame – čia galima rasti daug nuotraukų, tačiau jos ne visada būna kokybiškos, o kur dar autorių teisių klausimas – negali žinoti, ar apskritai galima naudoti pasirinktą nuotrauką. Laimė, internete galima rasti daugybę parankesnių puslapių, iš kurių galėsi atsisiųsti gražių ir kokybiškų nuotraukų.

Dažniausiai šios nuotraukų saugyklos už nuotraukos naudojimą taiko tam tikrą mokestį. Tačiau kantriai paieškojus, įmanoma rasti ir svetainių, siūlančių kokybiškus paveikslėlius nemokamai.

Norėdami palengvinti šį procesą, apibendrinome 5 mūsų mėgstamiausius puslapius, kuriuose galėsite rasti puikių kokybiškų nuotraukų savo poreikiamsnemokamai ir nesijaudinti dėl autorių teisių pažeidimo.

Skaityti toliau