Nuveik triskart daugiau, arba 8 laiko planavimo strategijos

Nuveik triskart daugiau, arba 8 laiko planavimo strategijos

Panika ir pasidavimas. Tai kartais nutinka išvydus milijono ir dar vieno nepabaigto darbo sąrašą ir terminų gniaužtus. Laikas nenumaldomai eina į priekį, kalendorius skaičiuoja dienas, o darbai virsta darbų krūvomis.

Tačiau velnias nėra toks juodas, kokį jie piešia, o laikas, pasirodo, gali eiti ir pagal mūsų taisykles. Tikslų pasiekimo ir streso mažinimo raktas yra laiko planavimas.

Toliau pateikiame 8 būdus, kaip lengvai, greitai ir neskausmingai dirbti protingiau:

Skaityti toliau

6 perdegimo požymiai ir 3 galingos strategijos jį įveikti

6 perdegimo požymiai ir 3 galingos strategijos jį įveikti

Nuo to kenčia daugelis, bet apie tai mažai kalbama. Kartą tai jau nutiko su muziku Renaru Kauperiu, visiškai neseniai tai patyrė ir verslininkas Elonas Muskas. Du trumpi, bet pavojingi žodžiai - perdegimo sindromas.

Perdegimas mūsų laikmečiu vis dažniau paliečia perfekcionistus ir darboholikus, jaunus karjeristus ir ilgamečius verslo ryklius. Žmones, kurie už nugaros jaučia konkurentų kvėpavimą, kuriuos į šonus verčia streso bangos, kurių priekyje dar laukia daugybė darbų, pareigos ir iššūkiai. Skaityk toliau, kodėl atsiranda perdegimas ir kaip laiku jį įveikti.

Perdegimas prisėlina nepastebėtas. Aistra darbui veda link laimėjimų, su laimėjimais tarpsta reputacija bei suaktyvėja varžovai. Paprastai sakoma, jog užkopti į Everestą ar nugalėti Vimbldono turnyre nėra jau taip sunku, sunkiausia – išlaikyti savo pozicijas nuolat ir labai greitai besikeičiančiame pasaulyje. Aukščiau. Toliau. Stipriau. Nesibaigiantys darbų sąrašai ir neįtikėtini terminai. Ilgalaikiu stresu, emociniu spaudimu ir didele atsakomybe grindžiamas kelias link perkaitimo ir žlugimo.

XXI amžiuje, kai dienos informacijos apimtis ir konkurencijos lygis pasiekė dar niekada neregėtas aukštumas, vienas iš vertingiausių ilgalaikių įgūdžių yra sugebėjimas atpažinti perdegimą ir laiku pasirūpinti savimi. Senas posakis byloja, jog norint nugalėti priešą, pirmiausia reikia gerai išmanyti jo ginklus.

Skaityti toliau