8 priežastys, kodėl kuriant svetainę verta rinktis Mozello

Bruno Veberis
8 priežastys, kodėl kuriant svetainę verta rinktis Mozello

Šiais laikais verslas be savo svetainės yra tarsi telefonas be numerio. Beveik visi naudojasi internetu ieškodami vietos įmonių, o 97 % klientų teigia, kad svetainės daro įtaką jų pirkimams.

Svetainė yra vienas pirmųjų dalykų, kuriuo turite pasirūpinti vos pradėję verslą, o jos atnaujinimai padeda įgyti klientų pasitikėjimą ir didinti pajamas.

Laimei, yra lengvai naudojamų ir intuityvių svetainių kūrimo platformų, tokių kaip Mozello, todėl stilingą svetainę gali susikurti beveik kiekvienas, net jei niekada anksčiau to ir nedarė.

Mozello platforma yra labai paprasta, todėl galite greitai ir lengvai susikurti svetainę, neskirdami šimtų valandų mokymuisi, kaip kurti, ir nemokėdami tūkstančių eurų tiems, kurie tai jau išmoko.

Apžvelkime aštuonias priežastis, kodėl Mozello yra idealus pasirinkimas kuriant verslo svetainę, nesvarbu, ar esate tik pradedantis, ar jau patyręs verslininkas.

1. Jokio programavimo, jokios priežiūros, jokių rūpesčių

Svarbiausias Mozello prioritetas – paprastumas.

Norint sukurti svetainę naudojantis, pavyzdžiui, WordPress, reikia turėti programavimo pagrindus, nuolat rūpintis atnaujinimais, stebėti saugumą, valdyti įvairius įskiepius ir dar daug kitų dalykų.

O su Mozello viso to nereikia. Nėra jokio programavimo, tereikia pažymėti ir spustelėti. Nereikia net rūpintis atnaujinimais ar saugumu, nes visu tuo pasirūpina Mozello. Be to, nereikia mokėti kūrėjams už papildomas funkcijas, nes viską, ko reikia, galima rasti Mozello.

2. O kaip visi techniniai dalykai? Viskuo pasirūpinta.

Vėlgi, jei kada nors bandėte kurti svetainę naudodami kad ir WordPress, tikriausiai žinote, kokie techniniai dalykai gali būti gana sudėtingi. Turite pasirinkti tinkamą prieglobos partnerį, sukurti turinio pristatymo tinklus, įdiegti ir sukonfigūruoti begalę įskiepių, o jei ką nors padarysite ne taip, gali nieko neišeiti arba veikti taip lėtai, kad prarasite lankytojus.

Mozello siūlo verslo lygio prieglobos infrastruktūrą. Tai reiškia didelį greitį, gerą veikimo laiką ir našumą visame pasaulyje. Ir nereikia apie visa tai nuolat galvoti – viskas visada puikiai veikia.

3. Pasidaryk pats kaip profesionalas

Savo paprastumu Mozello lenkia net kitas pasidaryk pats tipo platformas, pavyzdžiui, Wix. Minimalistinis Mozello dizainas suteikia visas funkcijas ir įrankius, kurių reikia profesionaliai svetainei sukurti, tačiau nėra perkrautas nišinėmis funkcijomis ar pasirinkimų gausa.

Lengvai naudojamas Mozello turinio išdėstymo redaktorius

Sukūrėme Mozello, kad padėtume jums kuo veiksmingiau pasiekti svetainės tikslus, o ne ją išpūsti, kad atitiktų visus įmanomus poreikius, nes tai tik apsunkina visų, kurie svetaines kuriasi patys, gyvenimą.

Tuo pat metu Mozello suteikia išsamią pagrindinių funkcijų pasiūlą, todėl labai retai pasitaiko, kad svetainių kūrėjams prireiktų ko nors, ko Mozello neturi – tokiais atvejais visada rasime individualų sprendimą kartu.

4. Pasirinkite svetainės pavadinimą ir... viskas

Su Mozello ne tik paprasta, bet ir patogu. Įsigiję Premium planą galite iškart pasirinkti profesionalų, individualų domeno vardą ir užsitikrinti, kad niekas kitas jo neperimtų, kol kursite svetainę – jis įskaičiuotas į kainą.

Mozello ir šiuo atveju pasirūpina visais techniniais aspektais, pvz., DNS konfigūracijomis, kurias kitu atveju turėtumėte atlikti patys. Neįtikėtina, bet jums tereikia tik pasirinkti domeno vardą!

5. Visos reikiamos funkcijos – nieko per daug ir nieko netrūksta

Nepaisant minimalistinio dizaino, Mozello turi visas funkcijas, kurių gali prireikti norint pristatyti savo verslą internete ir sukurti efektyvią svetainę, kuri pritrauks klientų.

I. Stulbinantis ir lankstus dizainas

Jau pačioje pradžioje galite rinktis iš dešimčių naujų ir modernių šablonų, kurie sukurs verslo svetainei tvirtą pagrindą. Tada tereikia suasmeninti svetainę, lengvai pridedant turinio blokus ir redaguojant juos pagal savo skonį – pasirinkite patinkantį stilių, pridėkite raginimo atlikti veiksmą mygtuką ir galėsite pradėti.

Lanksčios Mozello dizaino galimybės patenkins visus jūsų poreikius, tačiau viskas bus paprasta ir aišku.

Skaitykite daugiau: Kaip savarankiškai susikurti kokybišką svetainę. Instrukcija žingsnis po žingsnio

II. Paprastas suasmeninimas

Svetainės dizainas yra lengvai pritaikomas pagal pageidavimus ir prie prekės ženklo vizualo vos vienu mygtuko spustelėjimu. Pasirinkite spalvas ir šriftus, kurie geriausiai atspindi jūsų verslą, pridėkite logotipą, kad jis būtų atpažįstamas, ir kitais būdais prisitaikykite svetainę tiek, kiek reikia, kad lankytojai joje rastų viską, ko ieško.

Skaitykite daugiau: Brendingo ABC: Kaip sukurti įsimintiną svetainę

Paprastos Mozello puslapių SEO funkcijos

III. Lengvas SEO optimizavimas ir puslapiai, padedantys jus rasti

Norite, kad žmonės rastų jūsų svetainę, ar ne? Todėl Mozello įdiegtos patikimos SEO (optimizavimo paieškos sistemoms) funkcijos padės jus rasti Google ir kituose paieškos įrankiuose.

Mozello taip pat siūlo patogius svetainės puslapių šablonus, pavyzdžiui, kontaktų puslapį su kontaktų forma. Tai klientams padės jus rasti.

Skaitykite daugiau: Žingsnis po žingsnio, kaip sutvarkyti svetainės SEO su Mozello

IV. Daugiakalbės svetainės, pasiekiančios visą pasaulį

Šiais laikais verslas tampa vis labiau globalesnis. Todėl Mozello siūlo paprastą ir patogų būdą, kaip susikurti daugiakalbę svetainę, kad į potencialius klientus galėtumėte kreiptis jų gimtąja kalba – tai labai svarbus veiksnys, norint lankytojus paversti klientais.

Skaitykite daugiau: Lokalizuoti ar nelokalizuoti – ar jau metas išversti savo svetainę į kitas kalbas?

 V. Paruoštos integracijos gerina rinkodarą

Jei norite pakelti svetainės lygį, Mozello siūlo daug gerų rinkodaros integravimo funkcijų. Čia rasite Google Analytics 4 (GA4), feisbuko pikselio ID, pasirinktinių sekimo kodų, taip pat integruotų GA4 ir feisbuko pardavimo įrankių, pvz., produkto puslapio peržiūros, produkto paieškos, pridėjimo į krepšelį ir pardavimo, palaikymą.

Mozello svetainėse taip pat yra blogo skiltis, skirta turinio rinkodarai, ir integruotų priemonių, pvz., Engaga, kurios gali padidinti svetainės efektyvumą naudodamos itin veiksmingus iššokančius siūlymus veikti, iššokančias svetainių formas ir kt.

Skaitykite daugiau: Kaip įdiegti Google Analytics savo Mozello svetainėje [+ 6 pagrindiniai būdai tai naudoti]

6. Turtinga žinių bazė, atsakanti į visus jūsų klausimus

Nežinote, kaip kuo geriau išnaudoti visas aprašytas funkcijas? Nesijaudinkite – Mozello suteiks aiškią informaciją, kaip nueiti visą kelią nuo registracijos iki nuostabios svetainės paleidimo.

Instrukcijos žingsnis po žingsnio padės atlikti visą svetainės sąrankos procesą. Mokomuosiuose vaizdo įrašuose pateikiamos įvairios funkcijos ir paaiškinama, kaip jomis pasinaudoti. DUK puslapyje atsakoma į kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus ir pateikiama vertingų patarimų bei gudrybių. Mozello bloge daug straipsnių, kurie padės kurti ne tik svetainę, bet ir verslą.

Jei reikės dar kokios nors informacijos, klientų tarnyba visada pasiruošusi padėti.

7. Klientų tarnyba, kuri išklauso ir pasirūpina

Mozello teikia klientų aptarnavimo paslaugą – mūsų specialistai išsamiai išnagrinėja kiekvieną klausimą ir randa sprendimą greitai ir paprastai.

Atsiradus sutrikimų, klausimų ar pageidavimų, Mozello komanda padės juos išspręsti kuo greičiau, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo verslą ir nesirūpinti techniniais dalykais. Tikrai nereikės kelias dienas laukti atsakymo arba papildomai mokėti, kad galėtumėte pasikalbėti su specialistu – Mozello pagalba visada pasiekiama.

8. Dažni atnaujinimai, naudingi jūsų verslui

Neketiname užmigti ant laurų, todėl Mozello nuolat stengiasi, kad platforma būtų patogesnė naudotojams ir patrauklesnė jūsų klientams. Tačiau nesijaudinkite – tai nereiškia, kad jūsų pažįstamas ir mėgstamas Mozello staiga pasikeis per vieną naktį.

Paprastai pridedame tik tas naujas funkcijas, kurių prašo klientai. Kartais įmonių savininkams reikia papildomų funkcijų arba išskirtinio dizaino, ir jei tai yra kažkas, kas gali būti naudinga visiems, mes suteikiame galimybę tai turėti visiems!

Taip Mozello platforma išlieka ekonomiška ir atitinka visas naujausias tendencijas.
Susikurkite savo įmonės svetainę dabar
Susikurti svetainę nėra sunku, kai viską, ko reikia, turi po ranka. Būtent tai ir siūlo Mozello – paprastą, nebrangų ir intuityvų būdą susikurti skaitmeninę įmonės tapatybę, kuri klientams paliks gerą įspūdį.

Įsitikinkite patys – išnagrinėkite mūsų kainodaros planus ir išsirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį planą, arba tiesiog išbandykite Mozello nemokamai ir pradėkite kurti skaitmeninę savo verslo vizitinę kortelę.