Įmonių svetainės: 10 didžiausių privalumų ir kaip juos išnaudoti

Bruno Veberis
Įmonių svetainės: 10 didžiausių privalumų ir kaip juos išnaudoti

Jei užsiimate verslu ir vis dar neturite svetainės, dabar prarandate gerokai daugiau klientų ir pajamų, nei bet kada anksčiau. Dabar visi persikėlė į internetą ir viskas vyksta internete, nes tai taip patogu ir dėl to, kad... na, mus ištiko pasaulinė pandemija.

Žinoma, jei nenorite įgyti naujų klientų, jei nenorite, kad jūsų verslas sulauktų pripažinimo, jei nenorite didinti savo pajamų, tai neturėdami svetainės lengvai tai pasieksite. Tačiau tokiu atveju verslas greičiausiai yra ne jūsų sritis.

„Sukurti svetainę“ skamba bauginamai, tačiau taip nėra. Su patogia svetainių kūrimo platforma, pavyzdžiui, Mozello, kiekvienas gali lengvai susikurti svetainę savo verslui. Čia nereikia jokio programavimo, viskas intuityvu, svetainę galima tvarkyti patiems. Be to, tai kainuoja tik 6 eurus per mėnesį, o tai reiškia, kad atgautumėte pinigus, jums tikriausiai užteks vieno ar dviejų klientų (peržiūrėkite šiuos patarimus, kaip rasti pirmąjį klientą internetu. Taigi, kodėl nesusikūrus svetainės?

Šiame straipsnyje apžvelgsime ne tik kuo jūsų verslui gali būti naudinga turėti svetainę, bet ir kaip pasinaudoti jos teikiamais privalumais. Ši informacija bus naudinga ir tiems, kurie jau turi svetainę, bet neišnaudoja visų jos galimybių.

10 įmonių svetainių privalumų

1. Būti atrastu

Visų pirma, kai turite svetainę, jūsų verslą žmonės gali rasti. 3,5 mlrd. paieškų per dieną rodo, kad daugelis žmonių pasitiki Google ieškodami sprendimų savo poreikiams patenkinti, nesvarbu, ar jie nori įsigyti keraminį arbatinuką, ar nori rasti vietinį santechniką. Jei neturite svetainės, žmonės, ieškantys sprendimų, niekada net nesužinos apie jūsų įmonę.

Be to, kai turite svetainę, žmonėms daug lengviau rekomenduoti jūsų parduotuvę ar paslaugą per internetą. Pavyzdžiui, jei kas nors feisbuko grupėje klausia, kur rasti santechniką Vilniuje, daug patogiau atsakyti pateikiant į svetainę nukreipiančią nuorodą, nei, tarkime, telefono numerį, nes žmogus gali iškart sužinoti, ar tai yra jo ieškoma paslauga.

Trumpai tariant, turėdami svetainę, pranešate žmonėms, kad jūsų verslas egzistuoja.

Kaip tuo pasinaudoti?

Jūsų tikslas turėtų būti kuo aukštesnė vieta Google paieškos rezultatų puslapyje. Jei kas nors ieško „santechnikas Vilniuje“ ir jūsų puslapis parodomas pirmas – greičiausiai bus pasinaudota jūsų paslaugomis. Kad taip ir atsitiktų, turite optimizuoti savo svetainės SEO. Štai paprastas vadovas, kaip jūsų svetainę įtraukti į paieškų rezultatus.

2. Būti pasiekiamu 24/7

Jei neturite svetainės, žmonėms sunkiau jus pasiekti. Niekas nenori trukdyti kitų pasibaigus darbo valandoms, taip pat ir jūs nebūsite patenkinti priimdami skambučius per vakarienę, ką jau kalbėti apie vidurnaktį.

Taigi, interneto svetainė gali veikti kaip virtualus registratorius, kuris dirba 24/7 ir žmonėms aiškina, ką jūs darote (svetainės turinys), akcentuoja ankstesnius sėkmingus projektus / produktus (produktų apžvalgos ir atvejų aprašymai) ir priima pranešimus (kontaktų forma). Taip jūs būsite visada prieinamas ir žmonės galės bet kada susisiekti su jumis arba nusipirkti jūsų produktų.

Kitaip sakant, turėdami svetainę, iš esmės įgyjate virtualų registratorių, kuris gali bendrauti su klientais, net jei tuo metu nesate asmeniškai pasiekiamas.

Kaip tuo pasinaudoti?

Pridėkite formą „Susisiekite su mumis“ ir paraginkite lankytojus užduoti visus rūpimus klausimus. Taip turėsite visą parą veikiantį atvirą ryšio kanalą, net jei neatsakysite į paklausimus iš karto. Be to, stenkitės, kad jūsų svetainė būtų kuo informatyvesnė, atsakykite į visus galimus klientų klausimus, kad jie suprastų, ar jūsų paslaugos / produktai yra būtent tai, ko jie ieško. Tai glaudžiai susiję su kitu privalumu.

3. Suteikti informaciją ir palaikymą (DUK, informacija, naujienos)

Vienas iš pagrindinių svetainės privalumų (ypač lyginant su socialiniais tinklais) yra tai, kad savo klientams informaciją galite pateikti aiškiai ir struktūriškai. Galite išvardyti visus savo siūlomus produktus ir paslaugas. Galite iš anksto atsakyti į visus dažniausiai užduodamus klausimus. Galite siūlyti nemokamus vadovus arba parduoti juos kaip skaitmeninius produktus.

Pavyzdžiui, jei parduodate rankų darbo vilnonius drabužius, galite parašyti tinklaraščio straipsnį apie tai, kaip juos skalbti. Tuomet klientams paklausus, kaip prižiūrėti naują vilnonį džemperį, jums nereikės kaskart aiškinti nuo pradžių – užteks nukreipti juos į savo tinklaraštį.

Taigi, turėdami svetainę, galite pateikti savo klientams reikalingą informaciją ir tai padaryti aiškiai, greitai ir patogiai.

Kaip tuo pasinaudoti?

Nepamirškite atnaujinti savo svetainės turinio. Jei žmonėms kyla klausimų, įtraukite juos į savo DUK. Jei pradėsite siūlyti naują paslaugą ar produktą, paskelbkite apie tai naujienų skiltyje. Jei žmonės dažnai klausia apie kitus jūsų atliktus projektus, sukurkite atvejo aprašymą. Paprasčiausiai užduokite sau klausimą – kokius svarbiausius dalykus klientas nori žinoti, kad pasirinktų mano produktą / paslaugą – ir atsakykite į šiuos klausimus savo svetainėje.

4. Užsitikrinti pasitikėjimą socialiniais įrodymais

Gali būti labai naudinga savo svetainę papildyti keliomis apžvalgomis ir atsiliepimais. Jei jūsų klientai yra patenkinti jūsų produktu ar paslauga, paprašykite jų parašyti atsiliepimą – tai būsimus klientus paskatins pirkti būtent iš jūsų. Arba, jei jūsų įmonė buvo paminėta žiniasklaidoje, pavyzdžiui, vietiniame laikraštyje ar specializuotoje svetainėje – informuokite apie tai ir savo svetainėje.

Jūsų tikslas yra išsklaidyti klientų abejones. Mes visi nerimaujame dėl perkamų produktų ir paslaugų kokybės ir, jei pamatysime, kad kiti sako, jog pirkinys buvo geras, tada daug lengviau priimti sprendimą.

Taigi, turint svetainę geri atsiliepimai gali padėti įgyti daugiau klientų.

Kaip tuo pasinaudoti?

Paprašykite klientų atsiliepimų ir paskelbkite juos savo svetainėje. Jei įmanoma, pabandykite šalia atsiliepimo pridėti kliento nuotrauką, kad atsiliepimas būtų įtikinamesnis ir asmeniškesnis.

5. Parduoti produktus

Tai akivaizdi nauda, ​​ar ne? Savo produktus galite parduoti internetu ir, priešingai nei jūsų fizinė parduotuvė, internetinė parduotuvė neturi darbo laiko, todėl žmonės gali pirkti bet kada, dieną ir naktį. Tačiau tai galioja ne tik parduotuvėms. Net jei esate paslaugų teikėjas, galite parduoti skaitmeninius produktus – pavyzdžiui, savo sukurtas e. knygas ir kursus.

Pavyzdžiui, jei esate fitneso treneris, galite tiek siūlyti savo paslaugas, tiek kursą „Kaip atlikti visus reikalingus kasdienius pratimus per 15 minučių“, arba parduoti e. knygą - „5 dietos lieknėjimui neprarandant raumenų“. Kad pritrauktumėte naujų klientų, šiuos skaitmeninius produktus galite pasiūlyti net nemokamai.

Trumpai sakant, turėdami svetainę, galite plėstis ir diversifikuoti savo verslo pasiūlymą.

Kaip tuo pasinaudoti?

Gerai pagalvokite, ką dar gali pasiūlyti jūsų verslas. Tada tai sukurkite ir pasiūlykite! Peržiūrėkite šį vadovą, kokius skaitmeninius produktus parduoti, kuriame aprašyta ir kaip tai padaryti, ir kaip pridėti juos į savo Mozello svetainę.

6. Pasiekti nevietinius klientus

Kadangi jūsų svetainę gali pasiekti visi, turintys interneto ryšį, tai reiškia, kad jūsų parduotuvė ar paslauga nebėra susieta su viena vieta. Svetainė yra svarbiausias įrankis norint patekti į tarptautines rinkas ar bent į kitus savo šalies miestus. Kadangi Mozello palaiko daugiakalbes svetaines, galite išversti savo svetainę į įvairias kalbas, kad būtumėte tikri, jog nauji klientai supranta, ką siūlote, ir atsirastumėte Google paieškose ta kalba.

Tai reiškia, kad jūs netgi galite plėstis vietoje, jei jūsų regione kalbama keliomis kalbomis, taip įeidami į naują rinką savo mieste.

Taigi, svetainė padės lengvai patekti į naujas šalies ir tarptautines rinkas.

Kaip tuo pasinaudoti?

Pirmiausia turite išsiaiškinti, ar yra jūsų produkto ar paslaugos paklausa, o geriausias būdas tai padaryti – ieškoti konkurentų regione, į kurį bandote patekti. Jei pastebėsite, kad jūsų paslaugų ar produktų pasiūlymas yra konkurencingas, o gal net geresnis nei šiuo metu siūlomas rinkoje, jūsų verslas turi galimybių plėstis! Skaitykite šį straipsnį apie tai, kada tinkamiausias laikas išsiversti savo svetainę į kitas kalbas.

7. Papasakoti savo istoriją ir kurti prekės ženklą

Žmonės mėgsta pirkti iš žmonių. Mums patinka palaikyti savo bendruomenes. Mes didžiuojamės vietinėmis sėkmės istorijomis. Svetainės privalumas yra ne tik tai, kad galite pasiūlyti savo paslaugas. Jūs taip pat galite papasakoti žmonėms apie save, savo įmonę, pasidalinti savo idėjomis, vizijomis ir ambicijomis. Kurdami pasitikėjimu grįstus draugiškus santykius, galite sudominti daugiau klientų.

Svetainėje papasakota jūsų istorija padės žmonėms jus atpažinti ir iš esmės taip sukursite savo prekės ženklą. Tai padeda atpažinti ir pasitikėti, o galiausiai – pasiekti trokštamų verslo rezultatų.

Taigi, svetainėje galite papasakoti savo istoriją, kuri padės įgyti pasitikėjimą ir palaikyti ryšį su klientais.

Kaip tuo pasinaudoti?

Pirmiausia turite turėti puslapį „Apie mus“, kur klientams pasakojate, kas esate ir kokia yra jūsų įmonės istorija. Kitas būdas įdomiai papasakoti savo įmonės istoriją yra, pavyzdžiui, pasidalinti ne tik sėkmingais atvejų aprašymais, bet ir tinklaraščio straipsniais apie savo nesėkmes ir problemas. Svarbus prekės ženklo kūrimo aspektas yra įmonei tinkančio stiliaus pasirinkimas ir nuoseklus naudojimas, kad žmonės pradėtų jį sieti su jūsų verslu.

8. Pasinaudoti naujomis rinkodaros galimybėmis

Kitas didelis svetainės privalumas yra galimybė naudotis įvairiomis rinkodaros priemonėmis. Galite:

  • sudaryti e. laiškų sąrašus rinkodarai e. paštu
  • kurti mokamas reklamas
  • vystyti turinio rinkodaros strategijas
  • dalyvauti socialiniuose tinkluose
  • ir kt.

Turėdami svetainę galite ne tik pritraukti daugiau žmonių, bet ir kurti savo klientų bendruomenes, kad jie žinotų, jog nuolat galvojate apie juos, taip skatindami lojalumą ir pakartotinius pirkimus.

Kaip tuo pasinaudoti?

Skaitmeninė rinkodara yra įdomus, galimybių kupinas pasaulis, ir šiame straipsnyje sužinosite viską, ką reikia žinoti prieš pradedant savo pirmąją rinkodaros kampaniją.

9. Daryti tai, ką daro visi

Jei nepasinaudosite visais pirmiau aprašytais privalumais, tai padarys kas nors kitas, todėl jie uždirbs daugiau, o jūs – mažiau. Priežastis, kodėl šiais laikais beveik visi turi svetaines, yra ta, kad klientai to tikisi. Tačiau kuo tai, ką daro visi kiti, yra naudinga jums? Nes galite pasimokyti iš svetimų klaidų.

Kaip tuo pasinaudoti?

Skirkite šiek tiek laiko patyrinėti vietos ir tarptautinių konkurentų svetaines. Atkreipkite dėmesį į tai, ką jos visos turi bendro – tai yra svarbu ir reikalinga ir jūsų svetainei. Be to, atkreipkite dėmesį į dalykus, kurie jums nepatinka, ir, žinoma, jų venkite.

10. Įsilieti į mobilųjį srautą

Dabar daugiau nei pusė viso interneto srauto gaunama iš mobiliojo ryšio, todėl turite turėti ir svetainę mobiliesiems. Tai leidžia žmonėms lengviau rasti jūsų paslaugas ar produktus. Štai kelios priežastys, kodėl verslai su telefonams pritaikytomis svetainėmis pasiekia geresnių rezultatų.

Kaip tuo pasinaudoti?

Visos Mozello svetainės pritaikytos mobiliesiems, todėl… jums nereikia tuo rūpintis, jei tik savo svetainę kuriate su Mozello!

Išvada

Verslo svetainė nėra skirta tik parduoti jūsų produktus per internetą. Ji padeda pritraukti naujų klientų, informuoti žmones, papasakoti apie savo verslą, būti visą laiką pasiekiamiems. Visi šie aspektai yra labai vertinami vartotojų ir gali tiesiogiai prisidėti prie jūsų verslo augimo.

Šiais laikais svetainė yra būtina. Priešingu atveju jūsų potencialūs klientai eis pas jūsų konkurentus, o jūs liksite nuošalyje ir matysite tik ką praradote. Tai būtų apgailėtina, ypač todėl, kad susikurti svetainę taip paprasta. Kviečiame be jokių įsipareigojimų susipažinti su Mozello nemokama svetainių kūrimo platforma.