Kaip 2018 metais parduoti daugiau: 7 šventinės rinkodaros idėjos (ir dar 15 papildomų idėjų)

Kaip 2018 metais parduoti daugiau: 7 šventinės rinkodaros idėjos (ir dar 15 papildomų idėjų)

Šventinis pirkimo bumas tuojau prasidės, tad reikia atsakyti į vienintelį klausimą:

Ar esate jam pasiruošę?!

Praėjusiais metais pasaulyje pirkėjai išleido 108,15 mlrd. JAV dolerių šventiniams pirkiniams internetu, 14,6 proc. viršydami praėjusiais metais išleistą sumą. Planuojama, kad 2018 metais bus pasiektas naujas pirkinių rekordas, nes vis daugiau žmonių lakstymą po parduotuves iškeičia į dovanų medžioklę internetu.

Bet ar ne per anksti galvoti apie Kalėdas spalį?

Tikrai ne.

Skaityti toliau

5 puslapiai ieškantiems nemokamų kokybiškų nuotraukų

5 puslapiai ieškantiems nemokamų kokybiškų nuotraukų

Mes žinome, koks sunkus, daug laiko užimantis ir kartais net varginantis darbas yra rasti tinkamų nuotraukų savo svetainei ar interneto parduotuvei. Ypač tokių, kurios būtų tinkamos, kokybiškos ir pakankamai stiprios perduoti žinutę ir atkreipti svetainės lankytojo dėmesį. Nekalbėsime apie mažučius baltus žmogeliukus ar labai laimingų šeimų nuotraukas. Tai nėra kelias, kuriuo turėtum eiti.

Gražios ir kokybiškos nuotraukos nemokamai yra retas dalykas, tačiau tai puikus būdas, kaip galima patobulinti svetainės dizainą turint ribotą biudžetą.

Svarbu atsižvelgti į tai, kad pasirinkti paveikslėliai svetainėje atliks keletą svarbių funkcijų. Juos reikėtų rinktis itin atidžiai, nes jie:

  • padeda perduoti lankytojui žinutę;
  • kuria svetainės atmosferą ir kelia emocijas;
  • suteikia dizainui gyvumo;
  • padaro svetainę patrauklią lankytojo akiai;
  • tinkamai išdėstyti, suteikia svetainei tvarkos ir ja tampa paprasčiau naudotis;
  • suteikia patikimumo ir kokybės pojūtį, taigi padeda parduoti produktą.

Google dažnai atrodo geriausias, patogiausias ir pirmasis įrankis nuotraukų paieškai, tačiau mes su tuo ne visai sutinkame – čia galima rasti daug nuotraukų, tačiau jos ne visada būna kokybiškos, o kur dar autorių teisių klausimas – negali žinoti, ar apskritai galima naudoti pasirinktą nuotrauką. Laimė, internete galima rasti daugybę parankesnių puslapių, iš kurių galėsi atsisiųsti gražių ir kokybiškų nuotraukų.

Dažniausiai šios nuotraukų saugyklos už nuotraukos naudojimą taiko tam tikrą mokestį. Tačiau kantriai paieškojus, įmanoma rasti ir svetainių, siūlančių kokybiškus paveikslėlius nemokamai.

Norėdami palengvinti šį procesą, apibendrinome 5 mūsų mėgstamiausius puslapius, kuriuose galėsite rasti puikių kokybiškų nuotraukų savo poreikiamsnemokamai ir nesijaudinti dėl autorių teisių pažeidimo.

Skaityti toliau